0
Twój koszyk
  • Brak produktów

TWÓJ AZYL

Stwórz swoje wnętrze ze smakiem i poczuj harmonię szczęścia

Osiągnij wewnętrzny spokój tworząc swoje dzieło - swój azyl, swój dom, swoje mieszkanie.

Baśniowe wnętrza

Baśniowe wnętrza

Styl eniczny,to orientalne wzory,ciemne drewno,dodatki opowiadające histoię. Wnętrze w stylu Etnic,to prawdziwa podroż w głąb świata. Dodaki nie muszą trzymać się ściśle jednego konkretnego stylu-ważne aby były prawdziwe,orginalne, Charakter etniczny lubi naturę i ma wiele twarzy. Jednak wspólną cechą jest wykorzystanie w aranżacji motywów i wzorów egzotycznych kultur.

Kobaltowa ekstrawagancja

Kolory w naszych domach,które lubimy to: biel,beż lub szarości. Kobalt jest kolorem awangardowym i ekstrawaganckim,dlatego stosując go we wnętrzu klasycznym czy też eklektycznym,podkreślamy za jego pomocą indywidualizm domowników. W ciemniejszych odcieniach wprowadzą przytulną atmosferę w Waszych aranżacjach. A zaakcentowany złotem odnajdzie się w najbardziej eleganckim wnętrzu.

Kobaltowa ekstrawagancja
Zainspiruj się

Zmień oblicze swojego mieszkania

ELEGANCKA PROSTOTA

ELEGANCKA PROSTOTA

Elegancka prostota,zapewnia nam relksującą atmosferę i harmonię w naszych wnętrzach. Przejrzystośc i naturalność, którą oferuje minimalizm stylu,stwarza nam doskonałe warunki do wyciszenia się oraz do regenerującego odpoczynku po pracowitym dniu.

TRENDY A PONADCZASOWOŚĆ

W stylu Vintage,to przede wsystkim idealne wnętrza dla miłośników mebli z duszą. To styl nadający unikalny klimat. Cechą są orginalne detale. Ważne jest to,że łączy on stare z nowym. Śmiało też romansuje z innymi stlistykami. Ze względu,że ten styl przetrwał próbę czasu,można więc nazwać go ponadczasowym.

TRENDY A PONADCZASOWOŚĆ

Masz pytania?