0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Smak Studio

Jesteśmy by zmieniać Twoje wnętrze i Twój świat

Jest wyjątkowo i niepowtarzalnie. Chcemy Cię oczarować. Najpierw inspiracja potem realizacja.

SMAK STUDIO

SMAK STUDIO

SMAK studio to nowe, kameralne miejsce w samym centrum Łodzi, z wysmakowanym designem i wyposażeniem wnętrz. Lubisz zgiełk dużego miasta? Lubisz żywe wnętrza, oddające osobowości ludzi? Lubisz ludzi, bo to oni nadają Twojemu życiu smak? To miejsce stworzone jest dla Ciebie! Przepis na sukces? Świat designu i pasja do wystroju wnętrz. Inspiracją są ludzie. Ci, którzy tworzą wspaniałe przedmioty, oraz ci, których życie zmienia się dzięki tym przedmiotom.

Kwintesencja designu

Kwintesencja designu

W Smak Studio znajdziesz zarówno trendy, jak i klasykę, przepych i minimalizm. Umiar, spokój i żywioł fantazji. Piękne przedmioty tworzą wyjątkowe, harmonijne i funkcjonalne wnętrza. Wysoka jakość, niepowtarzalne projekty, komfortowe meble, gustowne detale, piękne tekstylia i szlachetna ceramika, to esencja naszej oferty.

Twój Smak Twoje wnętrze

Elegancka prostota, przepych art deco, skandynawski minimalizm, włoska fantazja i polski design, zależnie od tego czego potrzebuje Twoje wnętrze. To właśnie nowa strona Bet at Home - tu stworzysz Twoje wnętrze ze smakiem. Zapraszam, Agnieszka!

Twój Smak Twoje wnętrze
Smak Studio

Bilet duszy do wytwornego doświadczenia życia w domu

Dom odzwierciedla to, co kochamy, kim jestesmy, ważną historię do opowiedzenia. Napędza emocje w stylowy sposób życia,namiętność zbierania wspomnień i emocji zamienia w projekty.

Masz pytania?