0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Dekoracje świąteczne

Dekoracje świąteczne

05.12.2022 119

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres dla większości z nas. W dzisiejszym zabieganym świecie rzadko mamy czas na spotkania rodzinne i celebrowanie dawnych zwyczajów. Dla większość to właśnie święta są tym wyjątkowym okresem, kiedy to możemy wreszcie spotkać się także z dalszą rodziną i przyjaciółmi. Aby umilić te spotkania, warto odpowiednio przystroić dom, wprowadzić do niego jedyny w swoim rodzaju świąteczny nastrój. 

Jak udekorować dom na święta Bożego Narodzenia? W Smak Studio mamy dla Ciebie kilka interesujących propozycji. Gustowne dekoracje świąteczne pozwolą Ci poczuć klimat bożonarodzeniowy już na początku grudnia. 

Dekoracyjne choinki na Boże Narodzenie

Jeśli zastanawiasz się, jak udekorować dom na święta, zdecydowanie zachęcamy Cię do wyboru jednej z naszych dekoracyjnych choinek. Poza dużym drzewkiem możesz ustawić w domu także małe choinki-figurki. Dużą popularnością cieszą się minimalistyczne choinki z metalu, które będą niebanalnym rozwiązaniem we wnętrzach minimalistycznych. Uroczym dopełnieniem prawie każdego salonu będzie choinka ceramiczna ozdobiona złotymi grochami – np. figurki świąteczne Jolipa. Niebanalną ozdobę każdego wnętrza mogą stanowić także choinki z białego, transparentnego szkła. W naszej ofercie znajdziesz zarówno choinki w formie stożka, jak i rozgałęzione drzewka ozdobione bombkami świątecznymi. 

Figurki świąteczne  - elegancka ozdoba każdego domu

Poza choinkami oferujemy również inne figurki świąteczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się figurki reniferów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz designerskie ozdoby z różnych materiałów. Jak zwykle na wysokości zadania stanęła marka Jolipa – dostępne są w jej asortymencie charakterystyczne renifery z porcelany i metalu, które idealnie wpisują się w nowoczesne trendy. Uroczą dekoracją Twojego salonu mogą być także figurki świąteczne w butelkach – to dodatek, które sprawdzi się ponadto jako miły prezent dla bliskich osób. 

Eleganckie świeczniki na święta

Jak udekorować stół na święta? Poza elegancką zastawą i obrusem warto zwrócić uwagę na wybór ozdób. Dobrym rozwiązaniem są stylowe świeczniki świąteczne. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wysokie, klasyczne świeczniki z metalu, jak i nowoczesne świeczniki ze szkła. Wiemy, że nasi klienci mają różne oczekiwania. Stąd też wprowadziliśmy do asortymentu zarówno świeczniki mocno zdobione, jak i modele minimalistyczne. Z pewnością znajdziesz u nas rozwiązania, które będą pasować do Twojej zastawy. Wspomniane wyżej świeczniki metalowe, które są mocniej zdobione, będą atrakcyjnym dodatkiem do klasycznej białej zastawy z porcelany. 

Zastawa stołowa z motywami świątecznymi

W Smak Studio przykładamy wagę do detali. Dlatego też znajdziesz u nas także eleganckie naczynia ozdobione ponadczasowymi motywami świątecznymi. Jak nakryć stół świąteczny? Klasyczną porcelanową zastawę możesz uzupełnić naszymi świątecznymi talerzami i kubkami marki Bloomingville, które ozdobione zostały niebanalnymi motywami świątecznymi. To naczynia odznaczające się subtelną elegancją, które utrzymane są w delikatnej kolorystyce. 

Szukasz dekoracji świątecznych? Zapoznaj się z naszą ofertą! W Smak Studio znajdziesz designerskie dekoracje na Boże Narodzenie, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Chętnie doradzimy Ci przy zakupie!